www.rk-pokorny.cz
Podrobné vyhledávání
Nemovitost:
Účel:
Umístění:
Kraj: 
Lokalita:
Dispozice:
Dispozice:
Dispozice:
Dispozice:
Dispozice:
Dispozice:
Poloha objektu:
Vlastnictví:
Nebo zde napište hledaný text:
Pronájem kanceláře podnikatelské centrum ATOM Třebíč
Se souhlasem pronajimatele nabízíme k pronájmu kancelářské prostory 23,31m2 ve 3. NP ( 2. patro) v podnikatelském centru ATOM. Nabízená kancelář je součástí prostor se dvěma oddělenými kancelářemi se společným vchodem, společnou umývárnou, WC, předsíní , šatnou. Každá z kanceláří má vlastní přístupové uzamykatelné dveře a balkon. V budově je centrální výtah. Termín možného nástupu do pronájmu 1.4. 2022 ( nebo dohodou). Prohlídky možné po dohodě s pronajimatelem. (zobrazit celý popis)
3.391.- Kč/měs.
Novinka
Shlédnuto 103x
Prodej bytu 2+1 v OV, ul. Gen. Svobody, Nové Dvory Třebíč
Nabízíme k prodeji byt 2+1 v OV, (54m2) umístěný v I.NP z V.NP, panelového bytového domu, bez výtahu, v žádané lokalitě ul. G.Svobody Třebíč Nové Dvory. Dům je po celkové revitalizaci (zateplení, fasády, pl.okna, vchod.dveře,odpady.) Byt je v původním zachovalém stavu s částečnými úpravami. Byt má lodžii směrovanou na jih. Dispozice bytu: kuchyň s novou linkou, obývací pokoj, ložnice, čtvercová chodba, samostatné WC, koupelna. Podlahy v pokojích parkety, chodba, kuchyň lino, koberce. K bytu náleží sklepní koje v suterénu domu. Po dohodě může zůstat byt částečně zařízený. Parkování... (zobrazit celý popis)
3.100.000,-Kč
Novinka
Shlédnuto 184x
Pronájem bytu 2+1 v OV, ul. C.Boudy, Nové Dvory, Třebíč
Nabízíme k pronájmu byt 2+1 (56m2) v lokalitě Nové Dvory, ul. C. Boudy, Třebíč. Byt se nachází v přízemí panelového domu po revitalizaci (zateplení, pl. okna). Byt je v původním zachovalém stavu bez balkonu, prázdný bez zařízení. Dispozice bytu – kuchyň s linkou, obývací pokoj, ložnice, chodba, samostatné WC, koupelna sklepní koje. Nastěhování možné od 1.12.2021 nebo dle dohody. PENB nebyl předložen, proto uvedena třída Energické náročnosti“G“. Při podpisu nájemní smlouvy pronajimatel požaduje složení vratné kauce ve výši 2 měsíčních nájmů.Další info v RK. (zobrazit celý popis)
12.000,-Kč včetně energií a služeb
Novinka
Shlédnuto 211x
Pronájem komerční nemovitosti, restaurace, klub Třebíč
Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu objekt občanské vybavenosti, restaurační zařízení /klub/v Třebíči, Borovině. Objekt prošel částečnou rekonstrukcí, zateplení fasády, nová plastová okna. Interiér byl celkově rekonstruován /ústřední topení, podlahy, sociální zařízení, elektřina/. Dispozice: pivnice, salonek, hudební salonek, kancelář, přípravna, předsíň, vstupní chodba, WC muži, WC ženy, WC personál, šatna, sklepní prostory, zásobovací rampa z boku objektu, částečně podsklepeno. Parkování možné před objektem. Horní část domu je v rekonstrukci, po dokončení možno používat samostatně. Po dohodě možno pronajmout část objektu. Objekt je volný po dohodě. PENB nebyl předložen... (zobrazit celý popis)
25.000,-Kč/měs. + energie
Novinka
Shlédnuto 254x
Prodej objektu obč.vybavenosti, restaurace Třebíč, Borovina
Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji objekt občanské vybavenosti, restaurační zařízení /klub/v Třebíči, Borovině. Objekt prošel částečnou rekonstrukcí, zateplení fasády, výměna oken za plastová. Interiér byl celkově rekonstruován /ústřední topení, podlahy, sociální zařízení, elektřina/. Dispozice: pivnice, salonek, hudební salonek, kancelář, přípravna, předsíň, vstupní chodba, WC muži, WC ženy, WC personál, šatna, sklepní prostory, zásobovací rampa z boku objektu. Parkování možné před objektem. Horní část domu je v rekonstrukci, po dokončení možno používat samostatně.Objekt je volný po dohodě. PENB nebyl předložen proto uvedena třída energetické náročnosti „G“. Další info... (zobrazit celý popis)
7.500.000,-Kč
Novinka
Shlédnuto 321x
Pronájem kancelářských prostor Třebíč
Nabízíme k pronájmu kanceláře umístěné v komerční budově na Komenského nám. Třebíč. Atraktivní lokalita v centru města. Ke kancelářským prostorám náleží soc. zařízení + WC na patře. V budově je výtah. Možnost pronájmu kanceláří jako celku, umístěných ve II.NP budovy o celkové výměře 339m2, 13 konceláří za zvýhodněné nájemné. Info o ceně a velikosti prostor v RK. K pronájmu kanceláře je možnost pronájmu parkovacího místa v uzavřeném garážovém stání měsíčně za 1.200,-Kč + DPH, v omezeném množství. Při podpisu nájemní smlouvy pronajimatel... (zobrazit celý popis)
info o ceně v RK
Novinka
Shlédnuto 723x
HOT-LINE: +420 723 699 760,  E-MAIL: zc.ynrokop-kr@ynrokop
Realitní kancelář - Vladimír Pokorný © 2012 - 2022
Webdesign: EUROVIZITKY.cz
Zhotovil: DYNAMIC software